Poslední aktualizace: 29.8.2015
Počet návštěvníků on-line: 43
english version - anglická verze
Nabídněte zdarma svoji chatu či chalupu do našeho katalogu
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Strakonice - dovolená u vody, chaty chalupy Strakonice, pronájem chat Strakonice, levná dovolená Strakonice:

Chaty a chalupy Strakonice nabízí kvalitní zázemí pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty i rybáře. Během letních měsíců jsou vyhledávané především chalupy s bazénem nebo chalupy u vody, kde lze strávit příjemná dovolená. Oblíbenou destinací pro rekreaci je ubytování ve Strakonicích, kde lze dovolenou trávit celoročně. Najdete zde nespočet značených tras pro turistiku i cyklistiku a rybáři si zde také přijdou na své - rybářská dovolená Strakonice. Také horské chalupy na Šumavě jsou ideální volbou pro strávení zimní dovolené.

pokračování...

Přední Zborovice

počet nalezených objektů: 1  

Pro rybáře

1 - Strakonice Chalupa Přední Zborovice

Chalupa u řeky Volyňky se pstruhovou vodou, Přední Zborovice

Přední ZboroviceKód objektu: ZB-676 Pronájem od 1.5. do 30.10

Zrekonstruovaná chalupa se nachází na konci malé obce Přední Zborovice na okraji lesa s výhledem do přilehlého okolí. Obec je situována v blízkosti města Strakonice (5 km) při řece Volyňce v šumavském podhůří. Řeka nabízí vhodné místo k rybaření se pstruhovou vodou a dále příjemné koupání u místního jezu. V obci je možná vyjížďka na koních.
V objektu se nachází společenská místnost s krbovými kamny, ložnice se čtyřmi lůžky a vybavená kuchyňka.
Objekt svým hostům dále nabízí oplocenou zahradu s výhledem do okolí, venkovní posezení, gril, slunečník a dětský bazének a pískoviště. Okolí je vhodné především pro turistiku, jízdu na kole (možnost úschovy kol v objektu) a poznávání okolní šumavské přírody a historických památek. Můžete se vydat po červené turistické značce vedoucí ze Strakonic směrem na Volyni. Dále můžete navštívit strakonický hrad s hradním safari (5 km), Hoštice u Volyně (komedie Slunce, seno..., 6 km), rozhlednu Kbíl u Strakonic či Hoslovický mlýn (14 km).
Zastavěná plocha objektu 80 m².

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 4+1, Počet ložnic 1
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 7900 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    02.07.2016 - 27.08.2016    
Cena mimo sezónu od: 6900 Kč
Ostatní: Víkendový pobyt: 2600Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Pes povolen - 300,-Kč/pes/týden Nákupy 2 km Restaurace 0,5 km, 7 km Les v místě Parkování na oplocené zahradě Hřiště na tenis 5 km Strakonice Dětská postýlka na vyžádání Rybolov 0,3 km řeka Volyňka pstruhová voda Krb, krbová kamna Řeka 0,3 km Volyňka Vlak 0,5 km Úhrada elektřiny 50 kWh v ceně Autobus 0,5 km Koně možnost v obci www.shagyaz.cz Koupání 0,7 km řeka - jez, 5 km Strakonice bazény Gril Zahrada oplocená 400 m² Nekuřácký objekt Vhodné pro děti pískoviště, dětský bazének Užitková voda vlastní studna