Poslední aktualizace: 21.11.2014
Počet návštěvníků on-line: 36
english version - anglická verze
Nabídněte zdarma svoji chatu či chalupu do našeho katalogu
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronajmutí u vody. Chaty k pronájmu na letní dovolenou 2014. Pronájem chaty Lipno

Roudná - Siófok - Sóstó - Hněvkovice - Liptovský Trnovec - Liptov - Siófok - Siófok - Széplak - Balatonberény - Křešín - Chřešťovice - Lipnice - Malý Ratmírov - Štědronín - Mláka - Pernek Hory - Lojzovy Paseky - Hůrka - Červený Újezdec - Radslav - Černá v Pošumaví - Hatín - Frymburk - Karlovy Dvory - Lukavec u Pacova - Člunek - Vrcovice - Trnávka - Olešná - Týn nad Vltavou - Křída - Dobronice - Dobřejice - Dvořiště - Radava - Pernek - Lásenice - Kovářov - Hruštice - Hluboká nad Vltavou - Římov - Jistebník - Hrádeček - Blanice - Lipka - RADAVA - Dehtáře - na Pilátě - Sobědraž - Božejov - Stárkov - Bujanov - Komušín - osada Hruštice

počet nalezených objektů: 67    

strana:  1   2   3   4   5   6   7  
< Předcházející strana    

81 - Broumovsko Chata Stárkov

Chata v přírodním parku Stárkov

StárkovKód objektu: CH-102 Celoroční pronájem

Kvalitně vybavená chata nabízí komfortní ubytování a nachází se v chatové osadě v zeleném údolí obce Stárkov nedaleko polských hranic. Rozlehlý rekreační areál, ležící uprostřed zeleně v klidné oblasti CHKO Broumovsko nedaleko Teplicko-adršpašských skal, je ideální místem nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro milovníky čisté přírody, klidu a relaxace.
Kromě 22 rekreačních domků posetých po celém svahu, areál nabízí dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami a houpačkami. V letní sezóně i nadzemní bazén, skákací hrad a trampolíny. K dispozici je i fotbalové hřiště a hřiště na plážový volejbal. Milovníci jízdy na koňském hřbetu mohou využít celoroční nabídky vyjížďky na koních přímo v areálu parku a v jeho okolí. Malý soukromý rybníček poslouží milovníkům rybaření.
K dispozici je také dětská krytá herna, umístěna ve starém mlýně, s elektronickými šipkami, fotbálkem a biliárem spolu se spoustou hraček pro menší děti.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 6, Počet ložnic 3
Kategorie: 4 hvezdicky
Cena léto od: 12000 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    
Cena zima od: 11100 Kč   20.12.2014 - 07.03.2015    
Cena Silvestr od: 15800 Kč   27.12.2014 - 27.12.2014    26.12.2015 - 02.01.2016
Cena mimo sezónu od: 10500 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Pes povolen 300,-Kč / týden Nákupy 0,5 km Restaurace 0,5 km Les v místě Parkování před areálem Hřiště na tenis v místě Zahrada Venkovní ohniště Rybolov soukromý rybníček Krb, krbová kamna vilka s krbem na vyžádání Hřiště na volejbal v místě Jízdní kola 4x horské v areálu Bazén veřejný 8 x 5 m Krb vila s krbem na vyžádání Vlek 6 km Radvanice Celoroční pronájem Vlak 8 km Lázně a kolonády masáže v místě úhrada elektřiny v ceně Rybník v místě Autobus 100 m Koně v místě Koupání 15 km koupaliště Náchod Dětská postýlka Internet wi-fi příplatek 200,-Kč Nekuřácký objekt Vhodné pro děti Běžky Pitná voda veřejný vodovod

82 - Lipno Chata Lojzovy Paseky

Lojzovy PasekyKód objektu: CH-120 Pronájem 1.6-30.9

Rekreační chata se nachází v atraktivní chatové oblasti Lojzovy Paseky pouhých 300m od jezera Lipno. Tato oblíbená rekreační oblast nabízí hostům mnoho atraktivních zážitků - přírodní koupání, cyklostezku na břehu Lipna, výlety parníkem, bobovou a lanovou dráhu, stezku korunami stromů, lanový park, a mnoho dalších.
Chata hostům nabídne pěkné zázemí s rozlehlou oplocenou zahradou, altánem s posezením, bazénem, houpačkou a výhledem na samotné Lipno. Možné je také posezení u venkovního ohniště. Uvnitř chaty se v podkroví nachází dvě ložnice, balkon, WC a v přízemí dále prostorná společenská místnost s vybavenou kuchyní a koupelnou.
Parkování aut na oploceném pozemku. Úschova kol možná na uzavřené verandě. Zastavěná plocha 78 m2.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 4+2, Počet ložnic 2
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 12600 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    
Cena mimo sezónu od: 8500 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
K pobytu je možno sjednat závěrečný úklid za úplatu
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni + podrobnosti v detailu objektu

Pes povolen 300,-Kč/pes/týden Nákupy 5 km Frymburk Restaurace 0,1 km bufet, 1 km oblast Desta Les v místě Parkování na oploceném pozemku Dětská postýlka na vyžádání Venkovní ohniště Rybolov 0,3 km Lipno Krb, krbová kamna Sprcha, sprchový kout vnitřní i venkovní Koupání v přírodě 0,3 km Lipno Bazén zapuštěný 2x3 m úhrada elektřiny 50 kWh zahrnuto v ceně Autobus 5 km Frymburk Zahrada oplocená 500 m2 Nekuřácký objekt Vhodné pro děti Užitková voda vlastní studna

83 - Jezero Orlík Chatový tábor Sobědraž

SobědražKód objektu: CH-123 Pronájem 1.6-30.9

Areál nabízí ubytování ve 24 chatkách a je obklopen ze tří stran lesy a ze čtvrté orlickou přehradou a je vhodný pro příjemný odpočinek a rybaření. Ubytování nabízíme ve 12ti chatkách, které jsou zrekonstruované (zajistit lze i ostatní chatky, které ještě rekonstrukcí neprošly či apartmány přímo v hlavní budově).
Chatky mají vlastní WC, umyvadlo a společné centrální sprchy. K dispozici je sportovní zázemí v podobě dvou hřišť a dostatku všech běžně používaných sportovních pomůcek včetně bicyklů. Pro nejmenší je připraveno brouzdaliště, pískoviště a houpačky.
Okolí nabízí nespočet možností pro příjemné procházky lesem, houbaření, rybaření a cykloturistiku. Koupání a rybaření je možné přímo v kempu na 400 metrů dlouhém břehu s přístupem do vody. Zde se nachází i půjčovna raftů.

Další chata v nabídce pod kódem CH-133.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 5, Počet ložnic 1
Kategorie: 1 hvezdicka
Cena léto od: 3900 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    
Cena mimo sezónu od: 3900 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni -hodnoceni - podrobnosti v detailu objektu

Pes povolen Nákupy 4 km Jickovice Restaurace v místě Les v místě Parkování v místě Venkovní ohniště Rybolov 0,2 km Orlík Hřiště na volejbal v areálu Vodní sporty, loďka půjčení loďky/raftu Sprcha, sprchový kout veřejné Jízdní kola za poplatek Koupání v přírodě 0,2 km Orlická přehrada úhrada elektřiny zahnruta v ceně Autobus 4 km Jickovice Koně 4 km Jickovice Gril společný Internet wi-fi Užitková voda

84 - Lipno BUNGALOV Frymburk

Bungalov na břehu jezera Frymburk

FrymburkKód objektu: CH-126 Pronájem od 1.5. do 30.10.

Nově postavený bungalov se nachází přímo na břehu Lipna ve městě Frymburk. Dřevostavba nabízí dvě ložnice a společenskou místnost s krbem a kuchyní. Na venkovní terase je možné posezení s grilem a slunečníkem, které poskytuje výhled na jezero. Koupání je možné přímo pod bungalovem (10 m) či na písčité pláži pod Wellness hotelem 50 m. V Okolí nejdete bezpočet možností pro strávení dovolené. Objekt lemuje cyklistická stezka vhodná pro cyklisty a in-line bruslení, která vede po břehu Lipenské přehrady. Kola je možné uzavřít do uzamykatelného přístřešku u bungalovu.

- 10 m možnost zapůjčení plachetnic za poplatek
- 30 m vzdálené občerstvení a dětský koutek (poplatek 50Kč/1h)
- 50 m areál Wellness Hotel Frymburk, který nabízí celou řadu služeb, jež je možné využít (saunový svět, aquapark, solná jeskyně, wellness procedury, stolní tenis, squash, volejbal, bowling atd.)

Závěrečný úklid již zahrnut v ceně.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 5+2, Počet ložnic 2
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 14400 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    
Cena mimo sezónu od: 11000 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni + podrobnosti v detailu objektu

Pes povolen jeden malý do 5ti kg Nákupy 1 km Restaurace 0,5 km Les 0,2 km Parkování u objektu 2 místa Hřiště na tenis 0,1 km Rybolov v místě Lipno Krb, krbová kamna Vodní sporty, loďka v místě Lipno Sprcha, sprchový kout Jízdní kola 0,5 půjčovna Koupání v přírodě v místě Lipno úhrada elektřiny 50 kWh zahrnuto v ceně Autobus 2 km Bowling 50 m - Wellness Hotel Frymburk Gril Zahrada oplocená 50 m2 Sauna 50 m - Wellness Hotel Frymburk Pitná voda veřejný vodovod

85 - Soběslav Chata na Pilátě

Chata nejen pro rybáře na Pilátě

na PilátěKód objektu: CH-129 Pronájem od 1.5. do 30.10.

Rekreační chata se nachází na kopci v chatové osadě na Pilátě u Soběslavi a nabídne příjemnou dovolenou pro rodinu s dětmi, nadšené rybáře i ty, co mají rádi vyjížďky na kole.
Chata je vybavena společenskou místností, kuchyní, společnou ložnicí a sklepní místností s posezením u krbu. Na rozhlehlé oplocené zahradě je možné zaparkování auta, posezení u ohniště na dřevěném venkovním posezení a možnost grilování. V blízkosti chaty (cca 1km) se nachází řeka Lužnice, kde je možné koupání či rybaření. Úschova kol v chatě je možná. Zastavění plocha 30 m2.
Okolí je vhodné pro cyklistické i pěší výlety, můžete využít mnoho značených stezek. Za zhlédnutí stojí historické město Tábor, Chýnovské jeskyně, lázeňské město Bechyně a další zajímavosti.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 4, Počet ložnic 1
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 6900 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    
Cena mimo sezónu od: 5500 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
K pobytu je možno sjednat závěrečný úklid za úplatu
Hodnocení návštěvníků: hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni +hodnoceni -hodnoceni -hodnoceni - podrobnosti v detailu objektu

Pes povolen poplatek 300,-Kč/pes/týden Nákupy 2 km Soběslav Restaurace 1 km Les 4 km Parkování na oplocené zahradě Venkovní ohniště Rybolov 0,6 km Lužnice Krb, krbová kamna Sprcha, sprchový kout Koupání v přírodě 1 km řeka Lužnice, 2 km venkovní koupaliště Soběslav Krb Řeka 0,6 km Lužnice úhrada elektřiny 50 kWh zahrnuto v ceně Autobus 1 km Gril Zahrada oplocená 350 m2 Internet wi-fi Vhodné pro děti Užitková voda vlastní studna - lze pít

86 - Kaplice Chata Bujanov

Chata s vlastním rybníčkem Bujanov

BujanovKód objektu: ZB-675 Celoroční pronájem

Rekreační chata u soukromého rybníčku se nachází mezi obcemi Omlenice a Bujanov na samém jihu Čech v blízkosti státních hranic do Rakouska.
Jedná se o chatu rozdělenou na dvě obytné části, z nichž každá část disponuje vlastní, kuchyní, ložnicemi a koupelnou. Okna jsou opatřena sítěmi proti hmyzu. Objekt je tedy vhodný především pro spřátelené rodiny s dětmi.
Hosté jistě ocení koupání v soukromém rybníčku, který je napouštěn z přírodního pramene a také rozlehlý neoplocený pozemek s možností venkovního posezení a grilování.
K dispozici je hostům hřiště na nohejbal, badminton či volejbal. V létě je okolní krajina vhodná pro výlety na kole (kola možná uchovat v uzamykatelné kolárně), pěší túry, sběr lesních plodů a další. V zimě je možné běžkování a lyžování v lyžařských areálech Kramolín Lipno, v Rakousku Hochficht a Sternstein. Zastavěná plocha objektu 80m2.

V objektu lze pronajmout také pouze jednu část chaty a to pod kódem CH-042.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 10, Počet ložnic 4
Kategorie: 4 hvezdicky
Cena léto od: 16900 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    
Cena zima od: 13900 Kč   20.12.2014 - 07.03.2015    
Cena mimo sezónu od: 13900 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
K pobytu je možno sjednat závěrečný úklid za úplatu

Pes povolen pouze malé plemeno, poplatek 300,-Kč/týden Nákupy 2 km Bujanov (nepravidelně), 6,5 km Kaplice Restaurace 2 km Bujanov (nepravidelně), 6,5 km Kaplice Les v místě Parkování u objektu Zahrada 70 000m2 Venkovní ohniště Hřiště na volejbal v místě Sprcha, sprchový kout Koupání v přírodě soukromý rybník Vlek 26 km Lipno, 35 km Sternstein RA Celoroční pronájem úhrada elektřiny 50 kWh zahrnuto v ceně Zahradní gril Rybník v místě Samota - polosamota Internet WiFi Nekuřácký objekt Vhodné pro děti Běžky Pitná voda přírodní pramen
novinka

87 - Lipno Chata osada Hruštice

Chata u břehu jezera osada Hruštice

osada HrušticeKód objektu: LI-555 Pronájem od 1.5. do 30.10.

Rekreační chata se nachází v chatové osadě u břehu jezera s písečnou pláží. Atraktivní rekreační oblast je oblíbenou destinací pro trávení prázdnin a dovolené. Hostům se zde nabízí značené turictické stezky, cyklistická stezka kolem jezera, koupání a vodní sporty. Chata nabízí venkovní posezení na neoploceném pozemku, kde je možné využití grilu a venkovního ohniště. Uvnitř chaty je společenská místnost s venkovní terasou (orientace západ) a menší kuchyně. V podkroví se nacházejí dvě ložnice oddělené závěsem. Hostům jsou dále k dispozici 2 pramice za poplatek. Tenisové hřiště s asfaltovým povrchem 50 m od objektu je přístupné zdarma. Zastavěna plocha objektu 40m2.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 4+1, Počet ložnic 2
Kategorie: 3 hvezdicky
Cena léto od: 10700 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    
Cena zima od: 1600 Kč   20.12.2014 - 07.03.2015    
Cena mimo sezónu od: 7500 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
K pobytu je možno sjednat závěrečný úklid za úplatu

Nákupy 5 km Restaurace 5 km Les 2 km Parkování na pozemku Hřiště na tenis v místě, zdarma Zahrada neoplocená 40 m2 Venkovní ohniště Rybolov 50 m jezero Lipno Krb, krbová kamna Vodní sporty, loďka 2 pramice k dispozici 350Kč/loď/týden Sprcha, sprchový kout Pes nepovolen úhrada elektřiny 50 kWh zahrnuto v ceně Zahradní gril Autobus 6 km Koupání 50 m jezero Lipno Gril Nekuřácký objekt Pitná voda vlastní studna
strana:  1   2   3   4   5   6   7  
< Předcházející strana