Poslední aktualizace: 30.9.2014
Počet návštěvníků on-line: 41
english version - anglická verze
Nabídněte zdarma svoji chatu či chalupu do našeho katalogu
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronajmutí u vody. Chaty k pronájmu na letní dovolenou 2014. Pronájem chaty Lipno

Roudná - Siófok - Sóstó - Hněvkovice - Liptovský Trnovec - Liptov - Siófok - Siófok - Széplak - Balatonberény - Křešín - Chřešťovice - Lipnice - Soběslav - Bechyně - Klenovice - Malý Ratmírov - Štědronín - Mláka - Pernek Hory - Lojzovy Paseky - Hůrka - Červený Újezdec - Lojzovy paseky - Radslav - Černá v Pošumaví - Hatín - Frymburk - Karlovy Dvory - Lukavec u Pacova - Člunek - Vrcovice - Trnávka - Olešná - Týn nad Vltavou - Křída - Dobronice - Dobřejice - Dvořiště - Radava - Pernek - Lásenice - Mrhal - Kovářov - Hruštice - Hluboká nad Vltavou - Tušimice - Římov - Jistebník - Hrádeček - Blanice - Lipka - RADAVA - Dehtáře - na Pilátě - Sobědraž - Božejov - Stárkov - Bujanov - Komušín

počet nalezených objektů: 71    

strana:  1   2   3   4   5   6   7   8  
< Předcházející strana    
novinka

81 - Kaplice Chata Bujanov

Chata s vlastním rybníčkem Bujanov

BujanovKód objektu: CH-041 Celoroční pronájem

Rekreační chata u soukromého rybníčku se nachází mezi obcemi Omlenice a Bujanov na samém jihu Čech v blízkosti státních hranic do Rakouska.
Jedná se o chatu rozdělenou na dvě obytné části, z nichž každá část disponuje vlastní, kuchyní, ložnicemi a koupelnou. Okna jsou opatřena sítěmi proti hmyzu. Objekt je tedy vhodný především pro spřátelené rodiny s dětmi.
Hosté jistě ocení koupání v soukromém rybníčku, který je napouštěn z přírodního pramene a také rozlehlý neoplocený pozemek s možností venkovního posezení a grilování.
K dispozici je hostům hřiště na nohejbal, badminton či volejbal. V létě je okolní krajina vhodná pro výlety na kole (kola možná uchovat v uzamykatelné kolárně), pěší túry, sběr lesních plodů a další. V zimě je možné běžkování a lyžování v lyžařských areálech Kramolín Lipno, v Rakousku Hochficht a Sternstein. Zastavěná plocha objektu 80m2.

V objektu lze pronajmout také pouze jednu část chaty a to pod kódem CH-042.

volné termíny a objednávka zde   zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem

kapacita: Počet osob 10, Počet ložnic 4
Kategorie: 4 hvezdicky
Cena léto od: 16900 Kč   27.06.2015 - 22.08.2015    
Cena zima od: 13900 Kč   20.12.2014 - 07.03.2015    
Cena mimo sezónu od: 13900 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.
K pobytu je možno sjednat závěrečný úklid za úplatu

Pes povolen pouze malé plemeno, poplatek 300,-Kč/týden Nákupy 2 km Bujanov (nepravidelně), 6,5 km Kaplice Restaurace 2 km Bujanov (nepravidelně), 6,5 km Kaplice Les v místě Parkování u objektu Zahrada 70 000m2 Venkovní ohniště Hřiště na volejbal v místě Sprcha, sprchový kout Koupání v přírodě soukromý rybník Vlek 26 km Lipno, 35 km Sternstein RA Celoroční pronájem úhrada elektřiny 50 kWh zahrnuto v ceně Zahradní gril Rybník v místě Samota - polosamota Internet WiFi Nekuřácký objekt Vhodné pro děti Běžky Pitná voda přírodní pramen
strana:  1   2   3   4   5   6   7   8  
< Předcházející strana