Poslední aktualizace: 16.3.2018
Počet návštěvníků on-line: 46
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

CHATY A CHALUPY K PRONÁJMU NA VELIKONOČNÍ POBYTY

Užijte si Velikonoce - Velikonoční prázdniny - Velikonoční dovolenou - Velikonoční pobyty na chatě a chalupě. V katalogu Velikonoce si vyberte chaty a chalupy k pronajmutí na zkrácené velikonoční pobyty, prodloužený velikonoční víkend nebo zkrácenou Velikonoční dovolenou. Vybrat si můžete chaty a chalupy ve všech atraktivních lokalitách - dovolená na horách, víkendové pobyty na chatě a chalupě, chaty a chalupy last minute.

 Velikonoce jsou svátky vzkříšení Ježíše Krista. Velikonoce a Velikonoční prázdniny jsou příležitostí využít celé toto období pro relaxaci a odpočinek školáků i neškoláků a také pro rodiče. Kde jinde si odpočinete lépe než v přírodě na chatě a chalupě, kde první paprsky jarního sluníčka velmi blahodárně ovlivní nejenom Vaši psychiku, ale posílí i Vaše zdraví a přispěje tak k načerpání nových sil a posílení imunity. Pobyt na zdravém vzduchu nic nenahradí. V letošním roce se zima opozdila a tak lze předpokládat, že o Velikonocích se bude na horách i lyžovat.

Zvolíte-li si na Velikonoce - Velikonoční pobyt na chatě a chalupě, vychutnáte si komfort ubytování v soukromí, celá chata Vám bude plně k dispozici. Využijete jarního počasí k procházkám v okolí a pro jarní pěší turistiku. Vydat se můžete pěšky po česku, na kole po česku, na hrady a zámky. Pobytu na chatě chalupě o Velikonocích můžete využít i k výletům a k návštěvám zajímavých míst. Tipy na výlety u CHATATOUR najdete u každé chaty a chalupy v odkazu " NENECHTE SI  UJÍT".


<<< Zpět