Poslední aktualizace: 23.1.2018
Počet návštěvníků on-line: 34
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

LEVNÁ LETNÍ DOVOLENÁ 2017 V ČR SE SNÍŽENOU ZÁLOHOU

Akce "levná letní dovolená 2017 se sníženou zálohou" Vám umožní objednat si dovolenou včas se zárukou kvalitního ubytování pro klidnou a pohodovou dovolenou. Proč si objednat dovolenou na chatě a chalupě z našeho internetového katalogu?

Protože v našem katalogu chaty a chalupy k pronájmu pro letní dovolenou 2017 nekupujete zajíce v pytli. V našem internetovém katalogu nabízíme pouze chaty a chalupy nezávisle prověřené návštěvníky a rodinami, kteří navštívili chatu a chalupu před Vámi a k navštívené chatě napsali své hodnocení - to jsou velice cenné informace při rozhodování, kde strávit letní dovolenou. Doporučujeme Vám seznámit se s hodnocením chaty a chalupy a podle Vašich požadavků si vybrat chatu, chalupu, která bude nejlépe odpovídat Vašim představám o letní dovolené na chatě, chalupě.

S objednávkou rozhodně nečekejte - využijte toho, že máte z čeho vybírat! Jsme již v období, kdy objednávky dovolené pro léto 2017 na chatě a chalupě jsou v plném proudu.  

U nás pořídíte kvalitní, klidnou a pohodovou letní dovolenou 2017 za rozumnou cenu!


<<< Zpět