Poslední aktualizace: 22.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 149
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Vinařství Dobrovolný Nový Šaldorf Podyjí

Kód objektu: PE-750. Nespecifikován.

Vinařství Dobrovolný se nachází v obci Nový Šaldorf, která spadá do Znojemské vinařské podoblasti. Obec, ve které naleznete víc jak 200 vinných sklepů, leží u historického královského města Znojmo a Národního parku Podyjí. Vinařství Dobrovolný disponuje rozsáhlým komplexem sklepních chodeb tesaných v pískovci. Sklep je v rámci celého komplexu Modrých sklepů v Novém Šaldorfu unikátní tím, že je vytesán do pískovce ve slohu gotickém, zatímco většina ostatních sklepů má charakter klenby románské. Dnešní funkční podoba sklepa si vyžádala nákladnou rekonstrukci. Rekonstrukcí objektu sklepa sousedícího s již existujícím komplexem byl vybudován penzion s kapacitou 28 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na přání lze zajistit snídani formou švédského stolu.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet osob: 28    Počet ložnic: 13    Kategorie: 3 hvezdicky
GPS: 48° 49' 33.7" N 16° 03' 15.7" E   mapa s plánovačem tras

Cena léto od: 400 Kč  
Cena zima od: 400 Kč  
Cena mimo sezónu od: 400 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Podzemní prostory sklepa slouží ke zrání a archivaci vín, konají se zde také exkurze a přímé ochutnávky. Jejich předpolí se využívá k technologickému zpracování hroznů. Nadzemní podlaží nabízí pohodlné posezení. Vinařství Dobrovolný nyní využívá čtyři sklepy. Tři jsou navzájem propojené a nacházejí se pod penzionem a prostorami k posezení. Čtvrtý je využíván jako archivní sklep. Prostory sklepního komplexu nabízejí pět místností k posezení. Dvě menší jsou vhodné pro skupiny 15-ti a 20-ti hostů, větší místnosti disponují 40 a 50 místy, nový sál v přízemí penzionu pojme 120 návštěvníků. Celková kapacita tedy činí až 245 míst.

V nabídce je prohlídka sklepa spojená s ochutnávkou tichých vín i archivních vzorků, zajištění občerstvení v podobě nealkoholických nápojů a jídla jako obložené mísy a teplá jídla na objednávku. Pro zvláštní příležitosti lze připravit studený i teplý raut. Dále je v nabídce reprodukovaná hudba dle požadavku zákazníka nebo živá hudba (harmonikář, malá hudební skupina nebo cimbálová muzika), popř. vlastní hudební produkce, pokud ji má skupina návštěvníků ve svých řadách. Prostory jsou tedy vhodné pro různé společenské i firemní akce nebo svatby a svatební hostiny, catering a řízené degustace v Podyjí.

Vybavenost, okolí:

Způsob vytápění: Nespecifikováno

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...