Poslední aktualizace: 15.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 669
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion Pepicentrum Velké Karlovice Beskydy

Kód objektu: PE-755. Celoroční pronájem.

Restaurace a penzion PEPICENTRUM se nachází ve středu malebné obce Velké Karlovice rozprostírající se v podhůří Beskyd a Javorníků. Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku. Přímo u penzionu vede nově vybudovaná cyklostezka, která patří k síti Hornovsacké magistrály. Je zde pořádán Karlovský Pepimaraton na kolech. Hned naproti penzionu se nacházejí tenisové kurty s antukovým povrchem, fotbalové hřiště s umělých povrchem a v letních měsících vás osvěží nově zrekonstruovaný bazén, kde si můžete užít tyto atrakce: velký bazén - skluzavka, masážní trysky, perličky. Po 19 h ve středu a v pátek je k dispozici sauna (za poplatek). V zimních měsících bývá tento kraj hojně navštěvován především lyžaři. Jsou zde lyžařská střediska s moderními vleky. Pro milovníky běžeckého lyžování je zde velké množství hřebenových tras. Ne nadarmo jsou Velké Karlovice nazývány rájem lyžařů. Lyže nebo kola je možné uschovat v uzamykatelné dvojgaráži.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet osob: 38    Počet ložnic: 7    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 620 Kč  
Cena zima od: 620 Kč  
Cena mimo sezónu od: 620 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Penzion nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích nebo apartmánech v Beskydech. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a ledničkou. Apartmány jsou s koupelnou, WC, televizí plně vybavenou kuchyňkou a terasou či balkónem. Na přání můžeme připravit rodinné oslavy, obchodní semináře, firemní akce, školení, srazy, pohřby nebo svatby, svatební hostiny, opékání selete, opékání ovce v Beskydech. K dispozici jsou i dvě profesionální bowlingové dráhy, součástí bowlingu je plně vybavený bar.

Součástí penzionu je i restaurace, ve které si můžete pochutnat na výtečné pizze, kterou pro Vás připravujeme v originální peci na dřevo. Nabízíme stylové posezení s nabídkou jídel místních i světových kuchyní, bar a kulečníkovou místnost. Kapacita je 100 míst u stolu + venkovní posezení na zahrádce.

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen RestauraceRestaurace LesLes
ParkováníParkování Hřiště na tenisHřiště na tenis RybolovRybolov
Sprcha, sprchový koutSprcha, sprchový kout Jízdní kolaJízdní kola VlekVlek
Celoroční pronájemCeloroční pronájem KoněKoně BowlingBowling
SaunaSauna InternetInternet Vhodné pro dětiVhodné pro děti
BěžkyBěžky     
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Rožnov pod Radhoštěm | Valašské muzeum | Ski areál Mosty u Jablun. | Region Beskydy | Těšínské Beskydy | Jurkovičova rozhledna

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...