Poslední aktualizace: 14.4.2021
Počet návštěvníků on-line: 95
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion Pepicentrum Velké Karlovice Beskydy

Kód objektu: PE-755. Celoroční pronájem.

Restaurace a penzion PEPICENTRUM se nachází ve středu malebné obce Velké Karlovice rozprostírající se v podhůří Beskyd a Javorníků. Krajina Velkých Karlovic je díky své členitosti ideální pro cykloturistiku. Přímo u penzionu vede nově vybudovaná cyklostezka, která patří k síti Hornovsacké magistrály. Je zde pořádán Karlovský Pepimaraton na kolech. Hned naproti penzionu se nacházejí tenisové kurty s antukovým povrchem, fotbalové hřiště s umělých povrchem a v letních měsících vás osvěží nově zrekonstruovaný bazén, kde si můžete užít tyto atrakce: velký bazén - skluzavka, masážní trysky, perličky. Po 19 h ve středu a v pátek je k dispozici sauna (za poplatek). V zimních měsících bývá tento kraj hojně navštěvován především lyžaři. Jsou zde lyžařská střediska s moderními vleky. Pro milovníky běžeckého lyžování je zde velké množství hřebenových tras. Ne nadarmo jsou Velké Karlovice nazývány rájem lyžařů. Lyže nebo kola je možné uschovat v uzamykatelné dvojgaráži.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet osob: 38    Počet ložnic: 7    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 290 Kč  
Cena zima od: 290 Kč  
Cena mimo sezónu od: 290 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Penzion nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích nebo apartmánech v Beskydech. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a ledničkou. Apartmány jsou s koupelnou, WC, televizí plně vybavenou kuchyňkou a terasou či balkónem. Na přání můžeme připravit rodinné oslavy, obchodní semináře, firemní akce, školení, srazy, pohřby nebo svatby, svatební hostiny, opékání selete, opékání ovce v Beskydech. K dispozici jsou i dvě profesionální bowlingové dráhy, součástí bowlingu je plně vybavený bar.

Součástí penzionu je i restaurace, ve které si můžete pochutnat na výtečné pizze, kterou pro Vás připravujeme v originální peci na dřevo. Nabízíme stylové posezení s nabídkou jídel místních i světových kuchyní, bar a kulečníkovou místnost. Kapacita je 100 míst u stolu + venkovní posezení na zahrádce.

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen RestauraceRestaurace LesLes
ParkováníParkování Hřiště na tenisHřiště na tenis RybolovRybolov
Sprcha, sprchový koutSprcha, sprchový kout Jízdní kolaJízdní kola VlekVlek
Celoroční pronájemCeloroční pronájem - Silvestr na dotazKoněKoně BowlingBowling
SaunaSauna InternetInternet Vhodné pro dětiVhodné pro děti
BěžkyBěžky     
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Rožnov pod Radhoštěm | Valašské muzeum | Ski areál Mosty u Jablun. | Region Beskydy | Těšínské Beskydy | Jurkovičova rozhledna

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...