Poslední aktualizace: 20.7.2018
Počet návštěvníků on-line: 61
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion Daníž Chvalovice Podyjí

Kód objektu: PE-802. Celoroční pronájem.

Nově zrekonstruovaný penzion Daníž se nachází v obci Chvalovice na slunné jižní Moravě nedaleko rakouských hranic, jenž lemují krásy Národního parku Podyjí. V okolí penzionu se nachází Moravská vinná stezka, kde návštěvníky uchvátí rozsáhlé vinice, popřípadě návštěvníci mohou zavítat  do malebných vinných sklípků, které nabízejí degustaci vín (degustace vín Podyjí).Tento penzion je vhodný pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi a svým návštěvníkům nabízí nespočet možných aktivit, jako jsou procházky, bruslení, jízda na kole nebo posezení u vodní nádrže (aktivní dovolená s ubytováním Jihomoravský kraj). Rybáři si mohou za menší poplatek zarybařit (dovolená pro rybáře Podyjí). Rodiny s dětmi mohou navštívit jedno z největších dětských hřišť na jižní Moravě, které se nachází nedaleko penzionu (dovolená pro rodiny s dětmi Podyjí). Cyklisté mohou využít nové osvětlené cyklostezky (dovolená pro cyklisty jižní Morava). Užijte si všechny tyto aktivity v nedotčené moravské přírodě v kteroukoliv roční dobu. 

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: Počet osob: 21    Počet ložnic: 6    Kategorie:

Cena léto od: 650 Kč  
Cena zima od: 650 Kč  
Cena mimo sezónu od: 650 Kč
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Další informace k objektu:

Samotný penzion nabízí čtyři dvoulůžkové apartmány, které jsou vybaveny televizí, wifi připojením, koupelnou s WC a lednicí. Nechybí ani kuchyňský kout s jídelním stolem (ubytování ve dvoulůžkových apartmánech Chvalovice a okolí). Penzion dále nabízí dva pětilůžkové apartmány, které jsou určeny pro větší počet osob (ubytování v pětilůžkovýh apartmánech Chvalovice a okolí). K těmto pokojům patří také společenská místnost, kde se nachází televize, wifi připojení, lednice a kuchyňský kout s kuchyňským stolem (ubytování pro větší počet osob Podyjí). 

Penzion je rovněž vybaven salonkem, který je ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny (svatební hostina Chvalovice a okolí), narozeninové oslavy či jiné společenské akce.

Penzion svým návštěvníkům dále nabízí saunu, malé fitness a krásnou zahradu s venkovním posezením, které návštěvníci během horkých letních měsíců jistě ocení (ubytování s venkovním posezením Podyjí). V penzionu se dále nachází restaurace v tradičním selském stylu, která uspokojí chuťové buňky každého navštěvníka (penzion s vlastní restaurací Chvalovice a okolí). 

Vybavenost, okolí:

Způsob vytápění: Nespecifikováno

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...