Poslední aktualizace: 23.1.2019
Počet návštěvníků on-line: 55
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Hotel Svratka Svratka Vysočina

Kód objektu: HO-807. Celoroční pronájem.

Představujeme Vám Hotel Svratkakomfortní ubytování pro firmy a manažery na Vysočině. Díky své poloze nad obcí Svratka v srdci Vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistějších oblastí celé České republiky, proto je ideálním místem pro ozdravné pobyty, rodinné pobyty a pobyty pro seniory na Vysočině. Hotel s bazénem, kde kromě tradičního plavání lze zajistit i výuku plavání pro děti. Pro celkovou relaxaci nabízíme perličkové koupele, inhalace a masáže. Okolí hotelu přímo vybízí k výletům na kole či pěší turistice  - aktivní dovolená Žďárské vrchy. V zimě nabízíme ubytování u sjezdovky Svratka a pro milovníky běžeckého lyžování jsou k dispozici kilometry strojově upravených běžeckých tras.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: počet osob: 93 + 60    počet osob: 27 + 20    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 555 Kč  
Cena zima od: 555 Kč  
Cena mimo sezónu od: 555 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Ubytování je zajištěno v 27 hotelových pokojích s celkovou kapacitou 93 lůžek. Pokoje jsou vybaveny tak, aby splňovaly Vaše požadavky, včetně pokoje pro invalidy, který je přizpůsobený potřebám vozíčkářů. Samozřejmostí je sociální zařízení na všech pokojích (WC + sprchový kout). Do základního vybavení dále patří telefon s přímým voláním a televizor. V celém hotelu je volné Wi-Fi připojení k internetu. Hosté s dětmi mohou využít levné ubytování v chatkách, které jsou umístěny v hotelovém areálu, nedaleko od golfového hřiště, přírodního koupaliště a venkovního fitness hřiště. Chatky jsou vybaveny sociálním zařízením (WC + sprcha) a každá má prostorný balkón. Kapacita chatek je 20 pokojů s 60 lůžky. Dále zde naleznete také víceúčelové hřiště, kde si můžete zahrát tenis, nohejbal i malou kopanou.

Pro pořádání firemních akcí nabízíme kongresový sál, kavárnu, terasu a jídelnu místnosti jsou vzájemně propojitelné, lze je tedy využít i pro velké rautygrilováníopékánísvatbyrodinné oslavyabiturientská setkánífiremní jubileaoslavy životních jubileíoslavy promocífiremní akceseminářepřednáškyškoleníbanketyškolní srazy svatební hostiny na Vysočině. Pro Vaše firemní i společenské akce zajistíme hudbu, umělce, připravíme taneční parket či adrenalinové sporty, vyhlídkové lety vrtulníkem, nebo projížďku na čtyřkolkách a pod.

Vybavenost, okolí:

Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Muzeum rekordů a kuriozit | Rokštejn - zřícenina hrad | Hrad Kámen | Balónové létání | Zámek a muzeum Žďár n. S. | Relaxační centrum Žďár | Veselý kopec - skanzen | UNESCO Zelená hora | UNESCO Třebíč | Zámek Třebíč | UNESCO Telč

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...