Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 125
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion ve vinařství Maláník - Osička Mikulčice Podluží

Rodinné vinařství

Kód objektu: PE-809. Nespecifikován.

V obci Mikulčice v jedné ze 4 sklepních uliček Těšické búdy Vás přivítá Penzion ve vinařství Maláník – Osička.

Obec Mikulčice se nachází v samém centru slováckého regionu Podluží a obepíná ji krásné prostředí vinic, sadů a lužních lesů. Místo je ideální k poznávání krás jižní Moravy, místních zvyků, vinařských tradic a kulturních památek. Oblast je vhodná pro cykloturistiku a turistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí.

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: počet osob: 15    počet ložnic: 4    Kategorie: 3 hvezdicky

Cena léto od: 400 Kč  
Cena zima od: 400 Kč  
Cena mimo sezónu od: 400 Kč
Ceny jsou uvedeny za osobu a den.

Další informace k objektu:

Ubytování nabízí čtyři moderně zařízené pokoje, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový). Hostům je k dispozici nově vybavená kuchyňka a společenská místnost. V letním období je možné posezení na venkovní terase.

Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Parkování je zajištěno před objektem vinařství. Je možné zajistit i snídaně a degustace vín v prostorách vinařství.

Majitelé Vám rádi sdělí tipy na výlety do okolí a zapůjčí mapy. Okolí nabízí: Národní kulturní památník Valy Mikulčice a CHKO Skařiny, Baťův kanál Hodonín, ZOO Hodonín, Lednicko – valtický areál, Soutok Moravy a Dyje, CHKO Pálava nebo Skanzen Strážnice.

Ubytování je součástí rodinného vinařství Maláník – Osička. Jedná se o malou rodinnou firmou zabývající se pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín, navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinařů. Vinice se rozkládají jihozápadně od obce Mikulčice. Kvalita práce a kvalita produktů Vinařství Maláník-Osička s.r.o. se odráží v řadě získaných ocenění.

Vinařství obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy: Chardonnay, Pálava, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé, Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava, Dornfelder.

Vybavenost, okolí:

Způsob vytápění: Nespecifikováno

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...