Poslední aktualizace: 19.7.2019
Počet návštěvníků on-line: 78
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Penzion Hodůnka Štěpánov nad Svratkou Vysočina

Kód objektu: PE-820. Celoroční pronájem.

Pension Hodůnka se nachází v malebné krajině Žďárských vrchů na rozmezí oblastí Vysočina a Jihomoravský kraj, a to v obci Štěpánov nad Svratkou (penzion Žďárské vrchy). Penzion nabízí 7 pokojů s kapacitou 20 lůžek, které mají společné sociální zařízení, o které je 2x denně pečováno. Penzion si zakládá na svém čistém a útulném prostředí. Součástí hotelu je i stylová restaurace s kapacitou 80 míst a celodenním stravováním, která Vám nabídne chutnou kuchyni a v teplých dnech i posezení na venkovní zahrádce (ubytování s vlastní restaurací Žďárské vrchy). Celoročně se v restauraci pořádají různé tématické akce, které si nenechá ujít žádný milovník dobrého jídla. V restauraci je také možnost uspořádat různé rodinné oslavy, firemní akce a večírky (firemní akce, večírky Žďárské vrchy). Samozřejmostí je také možnost připojení k internetu. Hosté se mohou ubytovat i s domácími mazlíčky. K dispozici je parkování u objektu zdarma (penzion s internetem Žďárské vrchy)

V okolní kopcovité krajině najdete mnoho možností, jak strávit aktivní dovolenou (aktivní dovolená Žďárské vrchy). Nejbližším místem, které uspokojí i náročné turisty, je středověká zřícenina hradu Zubštejn, kde se konají různé akce (dovolená pro turisty Žďárské vrchy). Další památnou zříceninu naleznete na kopci nad obcí Pivonice. Pro náruživé cyklisty je zde možnost různých cyklostezek a taktéž dvou turistických tras - červené a žluté (pobyty pro cyklisty Žďárské vrchy). Pro milovníky koupání můžeme doporučit okolní rybníky Domanínský a Skalský, kde je také možnost rybolovu (ubytování pro rybáře Žďárské vrchy).

zařadit do mého výběru   doporučit objekt, odeslat e-mailem    VOLNÉ TERMÍNY A CENY 

kapacita: počet osob: 20    počet ložnic: 7    Kategorie: 2 hvezdicky

Cena léto od: 0 Kč  
Ceny jsou uvedeny za celý objekt a pobytový týden.

Další informace k objektu:

Pro dětské návštěvníky penzionu doporučujeme návštěvu nedalekého Šiklandu, kde se rozhodně nudit nebudou (ubytování pro rodiny s dětmi Žďárské vrchy). Vytáhnout je můžete i na rozhlednu Karasín. Zajímavé pro ně bude v okolí Štěpánova, Čepí, Švařce a Koroužném prolézání mezi skálami, kde naleznete mnoho bývalých štol a dalších památek po těžbě stříbra, mědi a železné rudy.

Zimním aktivitám okolí také přeje. V okolí naleznete Ski areál Karasín, arénu Vysočina v Novém Městě na Moravě, Ski areál Olešnice, Ski areál Hodonín nebo sjezdovku Dalečín (ubytování pro lyžaře Žďárské vrchy).

Vybavenost, okolí:

Pes povolenPes povolen RestauraceRestaurace LesLes
ParkováníParkování RybolovRybolov Sprcha, sprchový koutSprcha, sprchový kout - společné sociální zařízení
Koupání v příroděKoupání v přírodě VlekVlek Celoroční pronájemCeloroční pronájem - Silvestr na dotaz
HradHrad RybníkRybník KoněKoně - Bystřice nad Perštejnem - 6 km
Rybolov v okolíRybolov v okolí InternetInternet Nekuřácký objektNekuřácký objekt
Vhodné pro dětiVhodné pro děti BěžkyBěžky   
Způsob vytápění: Nespecifikováno

Okolí objektu:

Nenechte si ujít:   doporučte zajímavý odkaz v okolí
Muzeum rekordů a kuriozit | Rokštejn - zřícenina hrad | Hrad Kámen | Balónové létání | Zámek a muzeum Žďár n. S. | Relaxační centrum Žďár | Veselý kopec - skanzen | UNESCO Zelená hora | UNESCO Třebíč | Zámek Třebíč | UNESCO Telč

* POPTÁVKA pobytu - dotaz na možnost rezervace.

Předpokládaný datum nástupu:   Počet nocí
Počet dospělých   Počet dětí   Věk dětí
Požadovaný počet pokojů   Požadavek na stravování
Kontaktní údaje:
* Jméno  * Příjmení
+ Telefon  + E-mail
* povinná pole   + vyplňte alespoň jeden z údajů

Sdělení, podrobnosti:

pracuji...