Poslední aktualizace: 25.4.2024
Počet návštěvníků on-line: 91
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování - chaty a chalupy Česká Kanada, Pohodová a levná dovolená rodin s dětmi uprostřed hlubokých lesů.

Levné chaty a chalupy k pronájmu Česká Kanada v jižních Čechách nabízí příjemné a levné ubytování a pobyty a levnou dovolenou na chatě a chalupě v čisté a zachovalé přírodě. Nenáročný terén je vhodný i pro cyklistické výlety s dětmi,  chalupy s bazénem poskytují dostatečné zázemí pro rodinnou dovolenou s dětmi. V oblasti Česká Kanada můžete navštívit řadu turisticky oblíbených cílů – zřícenina hradu Landštejn, město Dačice, město Slavonice, případně se vydat do vzdálenějšího Jindřichova Hradce, nebo do oblasti Novohradských hor. Místní hluboké lesy jsou rájem pro houbaře a sběrače lesních plodů (houbaření v České Kanadě).

Pronájem chat a chalup v České Kanadě je dobrou volbou pro všechny, jejichž cílem je spokojená rodinná dovolená s dětmi v krásné přírodě.

Víte, že ubytování na chatě a chalupě v jižních Čechách patří mezi nejvyhledávanější destinace!

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Česká Kanada, podívejte se na nabídku levné chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech jižní Čechy - Jihočeský kraj.

Levné chaty a chalupy, apartmány a ostatní levné ubytování v soukromí pro levnou letní i zimní dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */