Poslední aktualizace: 15.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 688
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování a pobyty České Budějovice - chaty a chalupy k pronájmu České Budějovice, levná dovolená na chatě Českobudějovicko

Pronájem chaty a chalupy v Českých Budějovicích a jeho okolí - Budějovicko je vhodný pro všechny, jejichž cílem je dovolená na chatě a chalupě v jižních Čechách uprostřed lesů, luhů, hájů a rybníků, ale zároveň v dostupné vzdálenosti krajského města se všemi jeho službami a památkami. Rekreační ubytování a pobyty na chatě a chalupě na Českobudějovicku poskytují možnost navštívit historické a kulturní památky města (nám. Přemysla Otakara II., Černá věž), vychutnat si Budějovický Budvar v Masných krámech a v některých z mnoha dalších restauračních zařízení. Můžete využít kilometry cyklostezek přímo v Českých Budějovicích podél řeky Vltavy a v jeho okolí.

V letní sezóně je možné využít plavby na parníku z Českých Budějovic na Hlubokou k prohlídce zámku Hluboká nad Vltavou. Na své si přijdou i rybáři. Ty čeká řada možností rybolovu jak na řece Vltavě, tak na vyhrazených rybnících. Rybáři si mohou vybírat z bohaté nabídky při výběru pronájmu chaty a chalupy v katalogu rybářská dovolená. Většina chat a chalup u Českých Budějovic je připravena na pobyty s dětmi, objekty jsou pěkně vybaveny a řada z nich nabízí i možnosti koupání (chaty a chalupy s bazénem České Budějovice). V okolí můžete navštívit řadu turisticky atraktivních míst – Český Krumlov, Zlatá Koruna, Třeboň, Hluboká nad Vltavou, Blanský les s jeho nejvyšší horou Kletí, Novohradské hory nebo Holašovice (UNESCO).

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti České Budějovice podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.

 


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */