Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 199
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Kornatské souostroví - dovolená Kornati, ubytování Kornati

Kornatské souostroví/Kornati se nachází v severní části Dalmácie, jižně od Zadaru a západně od Šibeniku. Toto souostroví je nejhustším souostrovím ve Středozemním moři. Největším a hlavním ostrovem je ostrov Kornat. V roce 1980 byl založen Národní Park Kornati, který zahrnuje 89 tamních ostrovů.

V tomto národním parku platí přísná pravidla (zákaz rozdělávání ohně, rybaření apod.). Vzhledem k velkému nedostatku vody na těchto ostrovech, byly v minulosti velmi řídce osídleny. V naší nabídce naleznete rybářský dům na ostrově Žut, kde lze za malý poplatek rybařit. Voda je zde zajištěna volným spádem ze zásobníku (doplňuje se ručně z hlavní cisterny – z pumpy nebo vhodnou nádobou), k osobní hygieně pak slouží venkovní sprcha se solárním ohřevem vody (zásobník nebo solární pytel). Dovolená na souostroví Kornati je tedy vhodná pro dobrodruhy, rybáře a pro všechny, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře v soukromí. Dopravu na ostrov Žut zajistíme, stejně tak pronájem malé lodě (závěsný motor 4 KS).


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */