Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 133
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování a pobyty chaty a chalupy Český Krumlov-levné ubytování na chatě Český Krumlov-pronájem chaty a chalupy Českokrumlovsko

Historické centrum města Český Krumlov je od roku 1992 zapsáno do Seznamu památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO a každoročně láká řadu návštěvníků. Chaty a chalupy Český Krumlov zajišťují příjemné soukromí v době Vaší rodinné dovolené v jižních Čechách a zároveň poskytují možnost návštěvy tohoto krásného města. Dovolená na Českokrumlovsku je možná jak na chatách a chalupách s menší kapacitou (rodinná dovolená Český Krumlov), tak na objektech, které jsou vhodné pro ubytování větších skupin. Náročnější hosté uvítají možnost ubytování v historickém domě v  Českém Krumlově - romantické ubytování v Českém Krumlov.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Český Krumlov, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */