Poslední aktualizace: 22.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 577
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Apartmány pro rodiny s dětmi Itálie, levné ubytování v apartámu s bazénem Itálie, dovolená u moře s dětmi

Region Marche o nevelké rozloze 9 694 km2 nepatří k turisticky masivně navštěvovaným oblastem. Oblast přitom nabízí nejen krásné moře a dlouhé pláže, ale i hory, lesy, piniové háje a neuvěřitelnou koncentraci vzácných památek – ubytování u moře Itálie. V naší nabídce naleznete příjemné apartmány, které se nachází přímo u moře a také Vám nabídnou komfortní bazén. Ten ocení především Vaše děti a Vy můžete v klidu relaxovat na pěkném místě – apartmány u moře s bazénem Itálie Marche.
V Marche se dá kromě levného ubytování také sehnat dobré jídlo. Mezi tradiční jídla patří například Brodetto – polévka z ryb a rajčat nebo Pizza formaggi, s různými druhy sýrů. K dobrému jídlu si můžete dát i výtečné víno. Mezi taková patří třeba vína z Colli Maceratesi nebo Esino.
Zvláštností Marche jsou rozdělená centra měst či vesnic. Místní si totiž vybírali místa pro svá obydlí hlavně na mírných pahorcích podél pobřeží, sice blízko k moři, ale zároveň tak, aby mohli obhospodařovat svá políčka či pěstovat dobytek, což pro ně bylo hlavním zdrojem obživy.

 


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */