Poslední aktualizace: 22.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 147
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Králický Sněžník - Ubytování Králický sněžník chaty a chalupy,sjezdové lyžování,dovolená Králický Sněžník chaty a chalupy

Králický Sněžník patří do Národní přírodní rezervace, která byla vyhlášená v roce 1990. V údolí horního toku řeky Moravy vznikl pozoruhodný kras s jeskyněmi. Při ubytování na rekreační chaty, rekreační chalupě v turistické oblasti Králický Sněžník si přijdou na své návštěvníci, kteří vyhledávají zajímavé pěší turistické trasy. Při výletech do okolí můžete navštívit Medvědí jeskyni - Dovolená pro pěší turisty Králický Sněžník. Na hoře Králický Sněžník se drží sněhová pokrývka až 8 měsíců v roce - Zimní dovolená pro skupiny na horách Králický Sněžník. Námi nabízené dovolené v rekreační oblasti Králický Sněžník si vyberete levné ubytování v příjemných apartmánech, ubytování chatě, ubytování v penzionu. Dostupný je lyžařský areál s vleky a běžkařskými tratěmi - Ubytování u sjezdovky Králický Sněžník.

Králický Sněžník je členitá hornatina na rozhraní Čech, Moravy a polského Kladska patřící do Jesenické soustavy. Oblast Kralického Sněžníku spadá do Pardubického i do Olomouckého kraje. Krásná horská krajina je bohatá rostlinné a živočišné druhy a je právem místem četných chráněných území, z nichž v české části zabírá největší území Národní přírodní rezervace Kralický Sněžník. Největší horou v oblasti je stejnojmenný Kralický Sněžník (1423 m n.m.). Chaty a chalupy v oblasti Kralický Sněžník jsou vhodné jako výchozí místo zejména pro příznivce horské turistiky a horských kol, v zimě pak pro milovníky lyžování v Kralickém Sněžníku. Oblast Kralického Sněžníku navazuje na oblast Jeseníků. Ubytování Králický Sněžník uspokojí jak jednotlivce či rodiny s dětmi, tak i větší skupiny turistů.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Králický Sněžník, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */