Poslední aktualizace: 22.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 570
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování Broumovsko - Pobyty chaty a chalupy Broumovsko - levná dovolená chaty Broumovsko Starkov - Pronájem chaty Broumovsko

Broumovsko - chaty k pronájmu na Broumovsku - levná dovolená na chatě a chalupě Broumovsko. Nabízíme komfortní ubytování v plně vybavených vilkách posetých po zeleném údolí obce Stárkov nedaleko polských hranic. Rozlehlý rekreační areál, ležící uprostřed zeleně v klidné oblasti CHKO Broumovsko nedaleko Teplicko-adršpašských skal, je ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro milovníky čisté přírody, klidu a relaxace. Nemusíte mít obavy, že byste se při svém pobytu nudili. Místo je perfektním výchozím bodem pro cyklistiku i pěší turistiku. Naši hosté nejraději míří do Adršpašsko-teplických skal, Broumovských stěn, na Hvězdu a blízký Bischofstein. Za návštěvu rozhodně stojí zámky v Náchodě a Novém Městě nad Metují, benediktinský klášter v Broumově, muzea, objekty vojenské historie a další zajímavé památky v okolí. V zimě na Vás zase čeká sjezdové i běžecké lyžování.

Pro volnočasové využití nabízíme celoročně jízdu na koni nebo poníkovi. K dispozici je dětské hřiště s houpačkami prolézačkami, minigolf, ruské kuželky, hřiště na plážový volejbal. Pro zpříjemnění teplých letních večerů se v areálu nachází i ohniště pro možnost opékání a společného posezení. V létě je areál doplněn trampolínami, nadzemním bazénem a skákacím hradem a k dispozici je i naše letní terasa s občerstvením.

Co Vás čeká. Nezapomenutelné přírodní krásy broumovské stěny, hustá síť turistických stesek, pro cyklisty tratě pro horská kola a pro trekkingová kola, výlety do sousedního Polska, přírodní koupaliště v Boženově u Broumova a řada dalších milých překvapení.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Broumovsko, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech Královehradeckého kraje.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */