Poslední aktualizace: 17.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 198
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování chaty a chalupy Jindřichův Hradec - pronájem chaty a chalupy Jindřichův Hradec, levná dovolená na chatě pro rybáře

Chaty a chalupy v Jihočeském kraji na Jindřichohradecku, to je především možnost odpočinku a relaxace v krásné a klidné jihočeské přírodě – cyklisté zde využijí kilometry cyklostezek, které je zavedou k řadě turisticky atraktivních cílů, na své si v kraji jihočeských rybníků přijdou i rybáři (rybářská dovolená Jindřichův Hradec). V průběhu svého pobytu můžete navštívit historické město Jindřichův Hradec, nedaleké lázeňské město Třeboň nebo se vydat za vzdálenějšími turistickými cíli. Mnohé chaty a chalupy v okolí Jindřichova Hradce nabízí ubytování u vody, které uvítají jak rybáři, tak rodiny s dětmi.

Jindřichohradecko je ideálním místem pro rodinné pobyty. Nenáročné cyklostezky a turistické trasy Vás provedou tímto krásným regionem.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Jindřichův Hradec, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */