Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 144
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronájmu Kutná Hora, levná dovolená Kutná hora, ubytování na chatě a chalupě Kutná Hora, pobyty Kutná Hora

Historické město Kutná Hora, zapsané na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, nabízí množství památek jako světoznámou Kostnici, Chrám sv. Barbory nebo Hrádek. Dovolená v Kutné Hoře je tedy ideální pro milovníky historie. V okolí města vede také značné množství cyklotras. Ubytování v soukromí na chatě či chalupě u Kutné Hory je výbornou volbou pro podnikání výletů jak do historického centra města, tak do jeho malebného okolí.

V Kutné hoře si můžete prohlédnout České muzeum stříbra včetně středověkého stříbrného dolu, královskou mincovnu ve Vlašském dvoře či Galerii Středočeského kraje. Děti se zde také mohou projet na nejdelší bobové dráze v ČR.

Pouhé 4 km od Kutné Hory se nachází empírový zámek Kačina, 25 km zámek Žleby s parkem s velkými keři Rododendrónů, kde staké můžete navštívit Oboru Žleby se vzácnou bílou jelení zvěří.

dovolená u Kutné Hory, ubytování v soukromí u Kutné hory, pobyty Kutná Hora, pronájem chaty a chalupy u Kutné hory, chata k pronájmu Kutná hora, chata s rybníčkem Kutná Hora, chata na samotě Kutná Hora, chata s jezírkem Kutná Horadovolená u Kutné Hory, ubytování v soukromí u Kutné hory, pobyty Kutná Hora, pronájem chaty a chalupy u Kutné hory, chata k pronájmu Kutná hora, chata s rybníčkem Kutná Hora, chata na samotě Kutná Hora, chata s jezírkem Kutná Horadovolená u Kutné Hory, ubytování v soukromí u Kutné hory, pobyty Kutná Hora, pronájem chaty a chalupy u Kutné hory, chata k pronájmu Kutná hora, chata s rybníčkem Kutná Hora, chata na samotě Kutná Hora, chata s jezírkem Kutná Hora

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Kutná Hora, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech středních Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte našich dalších nabídek: Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */