Poslední aktualizace: 3.3.2024
Počet návštěvníků on-line: 39
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování Tábor chaty - Pobyty chaty a chalupy Tábor, levná dovolená chaty Táborsko, chaty a chalupy k pronájmu Tábor

Hledáte levné ubytování na chatě - levnou dovolenou na chatě.  Chaty a chalupy k pronájmu v Táboře nabízí příjemné ubytování v čisté a zachovalé přírodě. Historické město Tábor je ideální pro rodinný výlet. Můžete se zde podívat na Žižkovo náměstí, kde se nachází strašidelné podzemí středověkých katakomb, nebo se vykoupat ve vodní nádrži Jordnán. Nenáročný terén je vhodný k pěší turistice, ale ocení ho také cyklisti s dětmi. Chalupy s bazénem Vám poskytnou dostatečné zázemí pro rodinnou dovolenou. Řeka Lužnice je vyhledávaným místem pro rybáře a v naší nabídce na Vás již čekají chaty a chalupy u řeky, kde si vyberete pěknou chatu pro chytání ryb.

Také v okolí Tábora můžete navštívit řadu turisticky oblíbených cílů – bývalý hrad Věž Kotnov, Stará radnice, kostel Proměnění páně, hrad Choustník, Kostnický dům, Husův park a další. Místní hluboké lesy jsou rájem pro houbaře a sběrače lesních plodů (houbaření Tábor a okolí). Pronájem chat a chalup na Táborsku je dobrou volbou pro všechny, jejichž cílem je spokojená rodinná dovolená v krásné přírodě.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Tábor podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */