Poslední aktualizace: 21.4.2024
Počet návštěvníků on-line: 86
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Příbram - Ubytování a pobyty chaty a chalupy Příbram, Levná dovolená na chatě Brdy - chaty s bazénem u Příbrami,

Tato historická (původně hornická) obec, z níž se stalo moderní město u Prahy s velmi dobrým napojením na všechny důležité okolní destinace, se může pyšnit pěkným historickým centrem i mnoha památkami. Je to především poutní místo Svatá Hora, kde se rozkládá rozsáhlý barokní klášterní komplex, a dále připomínka na hornickou minulost města Hornické muzeum Příbram, které spravuje i rozsáhlý skanzen. Nabídka chat a chalup na Příbramsku osloví i všechny milovníky divoké přírody – v blízkosti se rozkládají Brdy se svými kopci a hlubokými lesy, které jsou v létě plné hub. V blízkém okolí naleznete zámek Březnice, zámek Dobříš i rozsáhlou síť cyklostezek.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Příbram, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů, a na další levné  ubytování  v soukromí v ostatních rekreačních oblastech středních Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

 Neváhejte a využijte našich dalších nabídek: Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */