Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 204
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování Třeboň - chaty a chalupy Třeboňsko, pronájem chaty a chalupy u Třeboně

Historické město Třeboň leží ve středu chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a je oblíbeným cílem návštěvníků jižních Čech. Ubytování v Třeboni poskytuje možnost využít služeb lázeňského města (Bertiny Lázně Třeboň), navštívit renesanční třeboňský zámek nebo ochutnat pivo Regent, které zde vyrábí jeden z nejstarších pivovarů na světě (založen r. 1379).

Zároveň jsou k dispozici kilometry krásných stezek jak pro pěší výlety, tak pro cyklisty – cyklotrasy na Třeboňsku (Dovolená chalupy Třeboň). Město Třeboň je také neodmyslitelně spjato s rybníkářstvím (Ubytování na chatě pro rybáře), jehož tradice sahá až do 2. pol. 14. století (rybník Rožmberk - největší rybník v České republice, rybník Svět). Dovolená na Třeboňsku – odpočinek pro tělo i duši. Třeboň to je rodinná dovolená na Třeboňsku.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Třeboň, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */