Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 133
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Netolice -ubytování a pobyty chaty a chalupy Netolice,Levná dovolená na chatě Netolice,bazén,houbaření, turistika chaty Netolice

Pronájem chat a chalup v Netolicích je vhodný pro všechny, jejichž cílem je dovolená na chatě, ale zároveň v dostupné vzdálenosti krajského města se všemi jeho službami. Rekreační pobyty na Českobudějovicku poskytují možnost navštívit historické a kulturní památky města Netolice, ale i přilehlého okolí. 

V okolí Netolic je spousta rekreačních míst, která Vás určitě zaujmou. Jihočeské Netolice patří k nejstarším českým městům a historii města vám představí muzeum v Rožmberském paláci.
Možné jsou výlety na krásný renesanční zámek Kratochvíle (3km), archeopark Netolice, Hluboká nad Vltavou (28km), ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou (28km), České Budějovice (25km), zámek Český Krumlov (37km), klášter Zlatá Koruna, rozhledna Kleť 1083m. n. m., Libín 1096m. n. m. - rozhledna a lanový park největší svého druhu ve střední Evropě.

Možná že jste ještě nenašli, co hledáte. Nevzdávejte to a využijte naší bohaté nabídky na levnou dovolenou na chatě a chalupě z našich tématických katalogů, které nabízí ubytování a pobyty na chatě a chalupě pro nejrůznější zájmové skupiny hledající levnou dovolenou na chatě a chalupě v České republice. Máte-li zájem o strávení vaši rodinné dovolené v některé vybrané rekreační oblasti nebo regionu, zadejte si v rozšířeném hledání hledanou rekreační oblast nebo regionu. V naší nabídce si můžete vybírat chatu nebo chalupu ve 47 rekreačních oblastech a ze 13 regionů.

Neváhejte a využijte našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.

 

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Netolice podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.

 


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */