Poslední aktualizace: 17.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 220
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Orlické hory - ubytování chaty a chalupy Orlické hory, levná dovolená chaty a chalupy Orlické hory, lyžování Orlické hory

Orlické hory se nachází v severovýchodních Čechách, jejich nejvyšší hora je Velká Deštná (1.115 m n. m.). Název pohoří je odvozen od řeky Orlice, která protéká po česko-polské hranici. V oblasti naleznete příznivé podmínky pro zimní sporty – mezi nejznámější lyžařské areály v Orlických horách se počítá Deštné, Říčky, Olešnice, Čenkovice. Prostředí je rovněž vhodné pro rodinné pobyty Orlické horychaty a chalupy v Orlických horách disponují dostatečným zázemím a poskytují velmi dobré podmínky pro turistiku a cykloturistiku. V okolí objektů naleznete cyklostezky i značené turistické trasy.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Orlické hory, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */