Poslední aktualizace: 22.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 122
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Písek - Ubytování pobyty a dovolená na chatě Písek - Písecké hory - řeka Otava pro vodáky a rybaření, gotický kamenný most

Písecko je nazýváno Bránou do jižních Čech. Rozprostírá se na pomezí středních a jižních Čech v severozápadní části Jihočeského kraje. Tato oblast je turisticky velmi vyhledávaná a nabízí možnost pronájmu chaty nebo chalupy s množstvím malých sídel rozprostřených ve zvlněné krajině s hlubokými údolími řek (pronájem chaty u Orlické přehrady), množstvím lesíků a vodních ploch a čistým prostředím.

Písecko je kraj rybníků, Orlického jezera na Vltavě a zlatonosné Otavě, region krásných zalesněných vrchů s neporušenou přírodou i rovinatých plání. V obci Putim můžete navštívit kostel sv. Vavřince a kromě okresního města lze také zavítat na velmi navštěvovaný zámek a park Orlík a hrad Zvíkov s věží Markomanka. Dále můžete v regionu navštívit zámek a lázně Vráž, zámeček Čimelice s mostem, lesoparkem, morovým sloupem a plastikami (Čimelické baroko ze sochařské dílny rodiny Hammerů), tvrze v Kestřanech, gotický kostel Myšenec, renesanční tvrz Klokočín, zámek Drhovle, kostel a zámeček v Čížové, kostely ve Slabčicích a Heřmani. V obci Albrechtice nad Vltavou najdete románským kostelík s malbami a zeď hřbitova se slepými arkádami s malbami. V lesích u Putimi najdete Lesnickou naučnou stezku, Písecké hory jsou přírodník parkem, na Jarníku najdete rozhlednu.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Písecko, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */