Poslední aktualizace: 15.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 655
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Vodňany - chaty a chalupy v oblasti rybníků, rybaření, houbaření, rodiny s dětmi, zámek Kratochvíle

Vodňany jsou město v okrese Strakonice v Jihočeském kraji, 29 km severozápadně od Českých Budějovic na řece Blanici. Město je známé svou rybářskou a rybníkářskou tradicí. Rekreační chaty a chlupy jsou Vám zde k dispozici během celého roku. Vodňany nabízí vynikající přírodní i kulturní podmínky pro cestovní ruch. V případě letního cestovního ruchu máme v nabídce připraveny chaty pro rodiny s dětmi a levné ubytování v chatě a chalupě.

Zvolit si zde můžete řadu různých aktivit jako horskou turistiku, cykloturistiku, horolezectví, nebo památkovou turistiku (hrady, zámky, městské památkové zóny a další). Chaty a chalupy ve Vodňanech a okolí poskytují kvalitní levné ubytování s možností celoročního využití vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel a sportovní nadšence.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Vodňany, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */