Poslední aktualizace: 24.1.2018
Počet návštěvníků on-line: 43
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Petrovice - ubytování chaty a chalupy Petrovice,chaty a chalupy k pronájmu Monínec, levná dovolená Petrovice, chaty u Monínce

Rekreační oblast ve Středočeském kraji kolem Petrovic u Sedlčan se rozkládá na pravém břehu Vltavy mezi městy Milevsko a Sedlčany v oblasti nazývané "Čertova hrbatina". Petrovice leží nedaleko Orlické přehrady  - vodní nádrže Orlík a poskytují výbornou výchozí pozici pro výlety po okolí kolem Vltavy a Orlické přehrady. Dobře značené a udržované turistické a cyklistické trasy Vás provedou malebnou přírodou plnou vápencových útvarů a překrásných vyhlídek. Chaty a chalupy na Petrovicku nabízí soukromí s možností celoročního pronájmu – nedaleko naleznete ski areál Monínec. Ubytování u Petrovic nadchne malé i velké návštěvníky.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Petrovice, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech středních Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

 Neváhejte a využijte našich dalších nabídek: Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět