Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 202
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování a pobyty Chaty a chalupy Bechyně - dovolená chaty a chalupy Bechyně pro rybáře a pro rodiny s dětmi

Ubytování a pobyt na chatách a chlupách v okolí lázeňského města Bechyně je vhodný pro všechny návštěvníky, které láká příjemná dovolená na slunci a u vody v klidném prostředí jihočeské přírody. Řeka Lužnice, která regionem protéká, nabízí řadu možností k rybaření, v horkých letních dnech poskytuje příjemné ochlazení a relaxaci při výběru ubytování pro rybáře v rekreační oblasti  Bechyně. Chaty a chalupy s bazénem v okolí Bechyně nabízí příjemné zázemí pro ubytování s dětmi, kilometry cyklostezek v okolí zase lákají na výlety na kolech - chaty a chalupy cyklistika Bechyně.

Pronájem chat a chalup na Bechyňsku je správnou volbou pro Vaši rodinnou dovolenou. Můžete si vybrat  chalupy k pronájmu na Bechyňsku - chalupa Rataje, chalupa Dobřejice. Chaty  k pronájmu na Bechyňsku - chata Křída, chata Lišky, chata Dobronice, chata Dobřejice. Apartmán k pronájmu na Bechyňsku - apartmán Opařany.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Bechyně, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou v jižních Čechách si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */