Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 198
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování Beskydy, Pobyty chaty a chalupy Beskydy, dovolená na horách chaty a chalupy Beskydy, Pronájem chaty a chalupy Beskydy

Beskydy se rozkládají v nejvýchodnější části České republiky na hranici mezi Slovenskou a Polskou republikou. Rozdělují se na Moravskoslezské Beskydy a Slezské Beskydy - Dovolená na chatě v Beskydech. Návštěvníky Beskyd přivítá nádherná příroda Beskyd a především okouzlující chráněná krajinná oblast - Rodinná dovolená Beskydy. Ideální podmínky pro sportovní aktivity i pro strávení pohodového odpočinku pro celou rodinu - Dovolená na chatě pro rodiny Beskydy. Rozhodně si nenechte ujít místní folklór, lidovou architekturu a navštěvu míst s tradiční bohatou historií Rožnov pod Radhoštěm, Podhůří pod Javorníkem, nejvyšší horu Beskyd  Babia hora a další známé vrcholy Moravskoslezských Beskyd, Radhošť, Kněhyně nebo Smrk.

Návštěvníci Beskyd, kteří prožijí dovolenou na chatě v Kopřivnici, Malenovice, Dolní Bečva, Velké Karlovice si budou užívat  pěší turistiky, po horských stezkách, milovníci cyklosportu si mohou vybrat ze široké nabídky dobře označených cyklotras - Ubytování v chatě pro cyklisty Beskydy. Na své si přijdou i rodiny s dětmi pro které chata či chalupa v Beskydech je ideálním místem pro ničím nerušený odpočinek ale i pro poznání v této krajinné oblasti spojené i s působením Petra Bezruče. Zážitky s putováním po Beskydech Vám dají nahlédnout do nepoznaných koutů této krajinné oblasti.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblast Beskydy, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */