Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 193
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Vysočina - chaty a chalupy Českomoravská vrchovina, pronájem chat a chalup Českomoravská vrchovina

Českomoravská vrchovina je významnou a rozsáhlou oblastí rozkládající se po obou stranách historické hranice Čech i Moravy a zasahující do více regionů. Mírně zvlněná kopcovitá krajina láká návštěvníky pro své příjemné mírné klima i nadmořskou výšku. Pronájem chat a chalup na Vysočině nabídne kvalitní ubytování na chatě, chalupě s možností výletů po okolí, pěší turistiky i cykloturistiky – ubytování pro cyklisty Vysočina. Mezi významná místa a oblasti na Českomoravské vrchovině patří Pelhřimov, Jihlava, Žďárské vrchy, Železné hory. 

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Českomoravská vrchovina - Vysočina, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.
 
Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:
 

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */