Poslední aktualizace: 22.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 148
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Krušné hory - ubytování a pobyty horské chaty a chalupy Krušné hory, levná dovolená chaty a chalupy Krušné hory

V turistické oblasti Krušné hory si při rodinné dovolené odpočinete, čéká na Vás - Dovolená na horské chatě a chalupě Krušné hory. Tato oblast je vhodná pro levnou letní i zimní dovolenou na horské chatě a chalupě - dovolená na horách je vždy pro celou rodinu jedinečným zážitkem. Krušné hory na chatě a chalupě splní Vaše očekávání. Můžete využít všech volnočasových aktivit pro letní i zimní sporty - lyžování na sjezdovkách, běžkařské tratě, cykloturistika, aquapark, golf.  Můžete se vydat na výlety do Německa nebo lazeňského města Karlovy Vary, Mariánské lázně, Františkovi lázně. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec, který je 1244 metrů nad mořem. Celoročně patří Klínovec k oblíbeným vrcholům - Horské chaty a chalupy Krušné hory patří v období letní dovolené k nejvíce vyhledávaným chatám a chalupám. Rodiny s dětmi využívají horské chaty k oblíbeným túrám pro horskou turistiku a také pro cykloturistiku a pro upevnění zdraví celé rodiny. Horské chaty a chalupy Krušné hory jsou pro pěší turistiku a cykloturistiku jedničkou.

Na samém vrcholu Klínovce můžete navštívit slavnou rozhlednu, ke které je připojen hotelový komplex. Pokud se rádi projedete na horském kole, můžete se i s horským kolem nechat vyvézt lanovkou. Zpět se můžete vydat po strmé sjezdovce. Zimní dovolená Vám nabízí nesčetné množství sjezdovek, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie - Ubytování pro lyžaře Krušné hory. Krušnohorsko nabízí řadu možností výprav za poznáním, příkladem je Krušnohorská magistrála, která nabízí mnoho přírodních a technických zajímavostí. Krušné hory jsou pravým rájem pro pěší turisty, cykloturisty a v zimním období pro běžkaře - Chaty pro běžkaře Krušné hory. Při plánování výletu nezapomeňte navštívit na trase Krušnohorské magistrály Kraslice, Jelení, Boží dar, Měděnec a další známá místa. 

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Krušné hory, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */