Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 117
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Pelhřimov - Ubytování chaty chalupy Pelhřimov, levná dovolená na chatě a chalupě s dětmi Pelhřimov, chaty pro rybáře Pelhřimov

Pelhřimov je okresní město v jihočeské části kraje Vysočina, který přímo vybízí ke strávení letní dovolené s dětmi u vody. Nachází se v údolí říčky Bělé, která je vhodná na rybaření - chaty pro rybáře Pelhřimov. Rekreační pobyty na Pelhřimovsku poskytují možnost navštívit historické a kulturní památky města Pelhřimov. Jedná se o kraj hlubokých lesů, čistých vodních ploch a neporušené přírody, která láká turisty k dlouhým procházkám, v létě k odpočinku u vody a v zimě k jízdě na běžkách neporušenými sněhovými pláněmi.

Oblast je charakteristická čistou přírodou, klidnými a málo navštěvovanými lesy. Na území regionu nezasahují velkoplošná chráněná území, proto zde můžete navštívit chaty a chalupy v oblasti s menšími chráněnými památkami, například přírodní rezervaci Křemešník - poutní místo s kostelem Nejsvětější Trojice a s rozhlednou - Pronájem chat a chalup na Pelhřimovsku.
Severně od Humpolce vede naučná stezka Březina kolem zříceniny hradu Orlík. Velmi zajímavá jsou údolí řek na severu regionu - meandry Trnavy, Hejlovky, Želivky.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Pelhřimov, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

        Nebo můžete vybírat z nabídky ubytování v jižních Čechách:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */