Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 202
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Jeseníky - ubytování Jeseníky, chaty Jeseníky na horách, chaty a chalupy Jeseníky, horské chaty Jeseníky,ubytování na horách

Jeseníky v Olomouckém a Moravskoslezském kraji s nejvyšší horou Praděd (1.492 m. n m.) jsou vyhledávanou turistickou a rekreační destinací - dovolená v Jeseníkách. Rozkládají se v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a svým návštěvníkům mohou nabídnout krásné horské prostředí a spoustu turistických atrakcí a aktivit v každém ročním období pro všechny věkové kategorie –dovolená s dětmi Jeseníky. Nabízíme ubytování na horské chatě Jeseníky, chaty a chalupy na horách Jeseníky, levnou dovolenou na chatě a chalupě Jeseníky.

Nejvýznamnějšími místy, které stojí za návštěvu, jsou Červenohorské sedlo, Lipová Lázně, Bělá pod Pradědem, Jeseník, příznivci horské turistiky mohou vystoupat na vrchol horských masívů Praděd a Šerák. Lyžování v Jeseníkách nabízí upravené sjezdovky pro hosty všech věkových kategorií. Chaty a chalupy v Jeseníkách Vám poskytnou velmi příjemné zázemí s dobrou dostupností ke všem zajímavostem v oblasti. 

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Jeseníky, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */