Poslední aktualizace: 12.12.2017
Počet návštěvníků on-line: 30
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Moravský kras - ubytování chaty a chalupy Moravský kras, levná dovolená na chatě Moravský kras, cyklostezky Moravský kras

Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Tato chráněná krajinná oblast je unikátní pro své přírodní krásy, rozmanitost a i malebnost. Chaty a chalupy v Moravském krasu jsou skvělým výchozím místem pro výlety, cykloturistiku i procházky s dětmi. Mezi nejatraktivnější tipy na výlet v Moravském krasu patří návštěva Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti Macocha. Dalšími zajímavými destinacemi je Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka a Sloupsko-šošůvské jeskyně tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Moravský kras, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech jižní Moravy.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.

 


<<< Zpět