Poslední aktualizace: 23.7.2024
Počet návštěvníků on-line: 89
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Jizerské hory - ubytování horské chaty a chalupy Jizerské hory, chaty a chalupy k pronájmu Jizerské hory, pobyty na horách

Jizerské hory v Libereckém kraji - na Liberecku jsou nejsevernějším pohořím České republiky. Jejich název je odvozen od řeky Jizery pramenící na svazích Smrku (nejvyšší hory české části pohoří). Podstatná část pohoří se nachází v Polsku zároveň i s jeho nejvyššími vrcholy. Chaty a chalupy v Jizerských horách jsou vhodné pro ubytování a pobyty na chatě a chalupě jak pro sportovní nadšence, tak pro rodiny s dětmi – rodinné pobyty - rodiny s dětmi. Jizerské hory Vás svou romantikou a nabídkou turistických lákadel nezklamou.

Pohoří je vyhledávanou rekreační, turistickou a sportovní oblastí – v létě poskytují skvělé podmínky pro turistiku a cykloturistiku, v zimě pak pro zimní sporty. Mezi nejznámější ski areály v Jizerských horách patří: Bedřichov, Severák, Tanvaldský Špičák. Známá je rovněž síť běžkařských stop zvaná Jizerská magistrála

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Jizerské hory, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */