Poslední aktualizace: 15.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 671
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Krkonoše - ubytování horské chaty a chalupy Krkonoše, dovolená ubytování na chatě u sjezdovky Krkonoše, pronájem chaty na horách

Krkonoše v Královehradeckém kraji - Královehradecko jsou nejvyšším pohořím České republiky a tedy i jednou z nejnavštěvovanějším rekreačních oblastí - ubytování Krkonoše. Území Krkonoše je atraktivní především z hlediska prázdninového a rekreačního vyžití, a to v každém ročním období. Ubytování na chatě a chalupě v Krkonoších jsou v nabídce jak pro letní tak i zimní levnou dovolenou - levná dovolená na chatě. Chaty a chalupy u sjezdovek v Krkonoších jsou lákadlem pro všechny milovníky zimních sportů, v letních měsících se naopak rekreační objekty chaty a chalupy v Krkonoších stávají ideálním výchozím místem - pěsí turistika a cyklistika Krkonoše.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Krkonoše, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */