Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 100
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Slovácko - chaty a chalupy Slovácko, pronájem chat a chalup Slovácko, vinné sklepy Slovácko, dovolená Slovácko

Slovácko je oblast ležící jihovýchodně od Brna. Tato specifická oblast, která si prošla svým přirozeným vývojem, láká turisty pro původní způsob života místních obyvatel, lidovou kulturu a architekturu. Oblast je známá také díky produkci kvalitního moravského vína, které je možno ochutnat ve vinných sklípcích. Slovácko se dále člení na další podoblasti, pro které je charakteristický tradiční lidový kroj a zpěv. Dovolená na chatě na Slovácku splní Vaše představy o klidné dovolené a nabídne Vám dostatek příležitostí pro poznání této zajímavé oblasti. 

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Slovácko, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech jižní Moravy.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */