Poslední aktualizace: 17.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 227
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ratibořice - Ubytování chaty a chalupy Babiččino údolí, levná dovolená pro rodiny s dětmi Ratibořice - Babiččino údolí

Ratibořice jsou místní částí města Česká Skalice a prosluly zejména díky spisovatelce Boženě Němcové, která zde prožila své dětství a umístila do tohoto prostředí i děj své knihy Babička. Místo je známé také pro svůj barokní zámeček s kaplí. S Ratibořice je spjato také Babiččino údolí (chráněné území, národní kulturní památka), které se nachází v údolí Úpy severně od České Skalice. Chaty a chalupy u Ratibořic lákají především pro blízkost výše uvedených destinací i okolní zajímavosti a atrakce: přehrada Rozkoš, ZOO dvůr Králové nad Labem, dále Krkonoše a Orlické hory, které jsou dosažitelné do 30 km.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Ratobořice - Babiččino údolí, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů, a na další levné  ubytování  v soukromí v ostatních rekreačních oblastech Královehradeckého kraje.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.

 

 


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */