Poslední aktualizace: 25.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 114
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování Slapy - Pobyty chaty a chalupy Slapy, Dovolená chaty a chalupy Slapy, chaty a chalupy k pronájmu Slapy

Slapská přehrada je vyhledávanou turistickou lokalitou, a to především díky blízkosti Prahy i celkové rozmanitosti místní krajiny. Široké rekreační vyžití zde najdou dospělí i děti, kteří mohou v létě využít pěkných pláží či se povozit na loďce i parníku – plavby parníkem Slapská přehrada. Vodní plocha je ideální pro vodní sporty i rybaření. Chaty pro rybáře na Slapech nabízí vhodné zázemí i široké možnosti rybolovu, chaty a chalupy pro rodiny s dětmi na Slapské přehradě umožňují příjemný a bezpečný pobyt v blízkosti vody. Na březích přehrady naleznete známá rekreační střediska nabízející mnoho služeb i rekreačních aktivit, např. Měřín, Ždáň, Živohošť.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Slapy - Slapská přehrada, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů, a na další levné ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech středních Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

         Vybírat můžete také z jiných krajů:

Neváhejte a využijte našich dalších nabídek: Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */