Poslední aktualizace: 15.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 685
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Podkrkonoší - Ubytování, pobyty a dovolená na horách 2024, chaty chalupy k pronájmu Podkrkonoší, pronájem chaty Podkrkonoší

Podkrkonoší je specifickou oblastí složenou z malebných obcí a vesniček s lidovou architekturou. Nádherná příroda oblasti bývalých Sudet láká své návštěvníky pro svůj čistý vzduch i bohaté rekreační vyžití. Ubytování v Podkrkonoší je vhodné nejen pro rodiny s dětmi, které ocení především dostupnost služeb, malebnou krajinu a původní chalupářský styl života.

Cyklistické stezky v Podkrkonoší Vás provedou po romanticky zvlněné krajině, kde nepotkáte mnoho turistů, ale za to bohatou faunu, flóru i historicky zachovalou lidovou architekturu. Daleko není do Krkonoš, do Adršpachu ani do Ratibořic či Českého ráje

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Podkrkonoší, podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */