Poslední aktualizace: 23.7.2024
Počet návštěvníků on-line: 96
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Ubytování a pobyty chaty a chalupy v CHKO Blanský les - Levná dovolená chaty a chalupy k pronájmu Blanský les, CHKO Blanský les

Rekreační ubytování a pobyty - chaty a chalupy Blanský les v CHKO nabízí řadu možností pro turisty i cyklisty. CHKO Blanský les situovaná jihozápadně od Českých Budějovic je protkána kilometry cyklostezek, v místních lesích si na své přijdou milovníci houbaření i sběru lesních plodů. Navštívit zde můžete řadu přírodních i kulturních památek - zřícenina hradu Dívčí kámen, vesnice Holašovice (UNESCO), nejvyšší hora Blanského lesa Kleť s kamennou rozhlednou a hvězdárnou, historické město Český Krumlov (UNESCO), klášter Zlatá Koruna a další.

Chaty a chalupy v Blanském lese poskytují zázemí pro rodiny s dětmi (dovolená s dětmi Blanský les), ale i levné turistické ubytování a pobyty na chatě a chalupě k pronájmu pro méně náročné klienty, kterým jde především o příjemný pobyt v krásné krajině Blanského lesa v CHKO a poznávání okolí. V nabídce jsou chaty k pronájmu - chata Křemže, chata Krásetín, Apartmán k pronájmu Brloh, Dům k pronájmu Lhotka u Křemže, Statek k pronájmu - Chlum u Křemže.

Pokud jste si nevybrali vhodné ubytování na chatě a chalupě v rekreační oblasti Blasnký les podívejte se na nabídku chaty a chalupy k pronájmu, nabídku apartmánů a dalšího levného ubytování v soukromí v ostatních rekreačních oblastech na jihu Čech.

Chaty a chalupy, apartmány a ostatní  ubytování v soukromí pro levnou dovolenou si můžete vybrat z následující nabídky:

Neváhejte a využijte i našich dalších nabídek. Dovolená s dětmi, Rybářská dovolená, Dovolená pro seniory, Dovolená se psem, Dovolená u bazénu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */