Poslední aktualizace: 21.4.2024
Počet návštěvníků on-line: 79
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Olomoucký kraj - Olomoucko - dovolená ubytování na Moravě, levná dovolená Morava, chaty chalupy pro rodiny s dětmi na Moravě

Olomoucký kraj je bohatý jak z hlediska přírodních zajímavostí, tak i z pohledu historie a kulturních památek. Největším lákadlem zde zůstává pohoří Jeseníky (nejvyšší hora Praděd), které je velmi oblíbeným cílem turistů - ubytování pro turisty, horské pobyty. Své kouzlo mají Jeseníky také v zimě, kde jsou připraveny upravené běžecké trasy na Kralickém Sněžníku a vleky pro sjezdové lyžování, kterých se zde nachází velmi mnoho-ubytování Jeseníky, horské chaty.

Místo je díky klidnému a čistému prostřední vhodné pro rodinné pobyty s dětmi,se kterými můžete podnikat různé výlety po okolí. V katalogu naleznete apartmány s vnitřním bazénem, chaty a chalupy u sjezdovky a další. Chaty a chalupy v Olomouckém kraji Vám poskytnou příjemnou dovolenou na Moravě.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */