Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 202
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Moravskoslezský kraj - hory ubytování, chaty a chalupy u sjezdovky, chaty chalupy Beskydy, chaty pro cyklisty

Moravskoslezský kraj se nachází v nejvýchodnější části České republiky a je na západě, východě a částečně i jihu lemován pohořími. Návštěvníci kraje zde naleznou mnoho přírodních krás - CHKO Jeseníky, CHKO Beskydy, spoustu historických památek a především levné ubytování na chatě a chalupě. Lokalita je velice vyhledávána a oblíbena cyklisty - dovolená pro cyklisty Moravskoslezský kraj. Vyhledávané jsou zde také chaty a chlupy pro rodiny s dětmi, kde najdete ubytování s bazénem, dětským koutkem i zahradou.

V zimním období ocení především lyžaři levné ubytování na horách, kde je možné využít blízkosti vleků i běžkařských upravených stop. Dovolená na horách na chatě a chalupě (ubytovní na horách Jeseníky) bude pro Vás tou správnou volbou i pro jarní prázdniny, kam můžete vyrazit s Vašimi dětmi a prožít zde rodinnou dovolenou. Rekreační ubytování v této oblasti je zkrátka tou nejlepší volbou.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */