Poslední aktualizace: 23.7.2024
Počet návštěvníků on-line: 83
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Liberecký kraj - Liberecko - chaty chalupy severní Čechy, chaty s bazénem Liberecký kraj, ubytování v přírodě severní Čechy

Liberecký kraj i přes svou nejmenší rozlohu v sobě spojuje nečekaně rozmanité oblasti od Českého středomoří a Máchova kraje přes Lužické hory až po Jizerské hory a západní část Krkonoš. Rekreační chaty a chlupy jsou Vám zde k dispozici během celého roku. Liberecký kraj nabízí dosattečné přírodní i kulturní podmínky pro cestovní ruch. Milovníci zimních sportů mohou využít ubytování v horské chatě nebo levné ubytování na horách v blízkosti lyžařských vleků (sjezdovky různých náročností, lyžařské závody) a upravených běžkařských tratí.

V případě letního cestovního ruchu máme v nabídce připraveny chaty pro rodiny s dětmi a levné ubytování v chatě a chalupě. Zvolit si zde můžete řadu různých aktivit jako horskou turistiku, cykloturistiku, horolezectví nebo památkovou turistiku (hrady, zámky, městské památkové zóny a další). Chaty a chalupy v Libereckém kraji poskytují kvalitní levné ubytování s možností celoročního vyžití vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel a sportovní nadšence.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */