Poslední aktualizace: 22.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 541
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronájmu Plzeňský kraj - Ubytování na chatě západní Čechy, Dovolená a pobyty na chatě západní Čechy - Plzeňsko

V Plzeňském kraji najdete řadu možností pro využití volného času a strávení Vaší dovolené. V našem katalogu nabízíme zajímavé levné ubytování na chatě a chalupě pro dovolenou v tomto regionu. Nejatraktivnější oblast zde zaujímá CHKO Šumava a dále Český les, kam turisté přijíždějí poznávat krásy malebné přírody - ubytování na Šumavě. V letních měsících Vám zde zajistíme ubytování pro rodinnou dovolenou s dětmi (chaty s bazénem, hracím koutkem a zahradou), chaty a chalupy pro rybářskou dovolenou, ubytování na samotě, ubytování pro aktivní dovolenou a další. 

Kvalitně značené turistické cesty a cyklotrasy jsou výbornou volbou pro strávení aktivního odpočínku v této lokalitě. Za návštěvu stojí také řada historických a přírodních památek (hrad Rabí, katakomby v Klatovech, Černé jezero na Šumavě a další). V zimě zde naleznete velmi dobré podmínky pro zimní sporty. Nabízíme chaty a chalupy u sjezdovky, nebo přímo u upravených běžeckých tras. Ubytování Vám rádi zajistíme také na víkendové pobyty či zkrácené pobyty přímo na míru.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */