Poslední aktualizace: 22.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 681
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Středočeský kraj - střední Čechy - dovolená ubytování Praha, chaty chalupy střední Čechy, chaty s bazénem střední Čechy

Střední Čechy se pyšní především svou rozmanitostí, pestrostí i širokým záběrem rekreačních aktivit a možností. Dovolená ve středních Čechách je ideální pro všechny, kteří chtějí poznat tento pestrý region v srdci České republiky, dozvědět se něco z naší historie a dopřát si klid a relaxaci v kopcovité krajině či u vodních ploch - ubytování pro rodiny s dětmi. Památky i společenskou a kulturní vybavenost Vám dopřejí oblasti Benešov, Praha – okolí a Příbram, naopak toulky malebnou krajinou si můžete vychutnat na Petrovicku či v Brdech. Milovníci vody a rybáři nepohrdnou ubytováním na Orlíku či Slapské přehradě.

Zde také najdete chaty s bazénem a chaty u vody vhodné především pro rodiny s dětmi a dále hausbóty (obytné lodě), se kterými můžete po přehradách libovolně plout. Pro každého je zde něco. Naše chaty a chalupy ve středních Čechách Vám poskytnou skvělé zázemí a výbornou výchozí pozici pro poznání tohoto bohatého regionu.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */