Poslední aktualizace: 15.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 679
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Chaty a chalupy k pronájmu Karlovarský kraj - Karlovarsko. Dovolená, ubytování a pobyty chaty a chalupy Karlovarský kraj

Karlovarský kraj je nejzápadnějším krajem České republiky a své návštěvníky láká především pro svá vyhlášená lázeňská místa - dovolená pro seniory (Mariánské lázně, Karlovy lázně) a také pro svou bohatou historii. Rekreačních chaty a chalupy zde najdete v krásné přírodě s množstvím přírodních zajímavostí a míst vhodných k odpočinku a regeneraci - Ubytování Karlovarský kraj. Doporučit zde můžeme ubytování v Krušných horách (nejvyšší hora Klínovec 1244 m n.m.), kde lze strávit příjemná dovolená s dětmi, aktivní dovolená na chatě, nebo levná dovolená na horách.

Využít můžete z nabídky oblíbené chaty s bazénem pro strávení horkých letních dnů, chaty pro rybáře v blízkosti zajímavých lokalit, nebo v zimě levné horské chaty u sjedovky Krušné hory a v blízkosti upravených běžeckých tras. V Karlovarské kraji naleznete zkrátka neopakovatelnou atmosféru lázeňských měst, pozoruhodných historických památek a řadu přírodních zajímavostí, které stojí za to navšívit.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */