Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 208
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Pardubický kraj - Pardubicko - ubytování dovolená východní Čechy, chaty chalupy východní Čechy, chalupy s bazénem východní Čechy

Pardubický kraj patří do turistického regionu východní Čechy a naleznete zde širokou nabídku ubytování na chatě a chalupě Pardubický kraj. Skládá se z několika turistických oblastí, které své hosty překvapí rozmanitostí s mnoha kontrasty. Nabízí se zde vhodná dovolená pro rodiny s dětmi či rekreační ubytování pro cyklisty. Úrodná krajina se zde postupně zvedá až k masivům Orlických hor a Králického Sněžníku, kde najdete horské chaty a levné ubytování na horách.

V Pardubickém kraji Vám kromě horských lokalit můžeme nabídnout  také pěknou dovolenou v Zábřežské vrchovině či na Českomoravském pomezí, kde naleznete skvělé podmínky pro aktivní odpočinek na chatě a chalupě. Zde můžete strávit svou dovolenou turistikou po okolní přírodě či návštěvou historických památek v okolí. Rekreačních chaty a chalupy v tomto regionu disponují potřebným zázemím a svou rozmanitostí si zde každý přijde na své.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */