Poslední aktualizace: 22.5.2024
Počet návštěvníků on-line: 560
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Královéhradecký kraj - pronájem chat a chalup na horách, chaty chalupy u sjezdovky, ubytování s dětmi na horách

Královehradecký kraj je pro svou rozmanitost často navštěvovaným regionem. Návštěvníci zde naleznou jak úrodné nížiny, tak i překrásná skalní města a horské masívy Krkonoš (Sněžka 1 602m) a Orlických hor. V zimním období zde poblíž lyžarských vleků a běžkařských tras najdete ubytování na horské chatě a chalupě, což pro Vás bude nezapomenutelná dovolená na horách. Celoroční ubytování zde nabízí i možnost rekreace na chatě v letním počasí - letní dovolena na chatě, kde můžete využít mnoho turistických atrakcí, vodní sporty, koupání ve vodní nádrži Rozkoš - chaty u vody a návštěvu památek, hradů a zámků.

V tomto katalogu nabízíme také chaty pro rodiny s dětmi, kde naleznete chaty s bazénem, dětským koutkem, trampolínou a uzavřenou zahradou. Královéhradecký kraj toho nabízí svým návštěvníkům opravdu mnoho. Tento katalog specializovaný na levné ubytování na chatě a chalupě pro Vás bude skvělým pomocníkem při výběru té pravé dovolené.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */