Poslední aktualizace: 19.6.2024
Počet návštěvníků on-line: 200
english version - anglická verze
Vydělávejte bez starosti! Náš systém funguje jednoduše. Po zápisu objektu do katalogu budete BEZ STAROSTI o EET.  Vše potřebné obstaráme za Vás! Vítejte jen hosty a inkasujte výdělek!
Agentura Chata Tour s.r.o, Ant. Barcala 21. 370 05 České Budějovice, www.chatatour.cz

Vysočina - dovolená ubytování Vysočina, chaty a chalupy Vysočina, chaty pro rodiny s dětmi Vysočina

Kraj Vysočina je proslulý svým idilickým obrazem venkova (oblé kopce, hluboké lesy, rozlehlé louky, rybníky, potoky klikatící se skrz údolí a cesty lemované alejemi) a nabízí skvělé příležitosti pro strávení zimní i letní dovolené. Nejlepší sněhové podmínky na Vysočině najdou milovníci zimních sportů ve Žďárských Vrších, kde je možné zajistit ubytování v chatě a chalupě přímo u sjezdovek. V letních měsících zde najdete chaty u vody, chaty pro rodiny s dětmi, chaty s bazénem, chaty v soukromí a další. Okolí nabízí bezpočet cyklistických a turistických tras vhodných pro strávení aktivní dovolené.

Na své si zde přijdou i rybáři, kteří mohou chytat ryby v místních rybnících z bezprostřední blízkosti své chaty. Vysočina předkládá svým návštěvníkům řadu kulturních, přírodních i technických památek, které si získají své obdivovatele všech věkových kategorií. Na území kraje se nacházejí tři památky zapsané do seznamu UNESCO. Je jím historické centrum města Telč, Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého a Bazilina sv. Prokopa v Třebíči.


<<< Zpět
/* // vyrazeno addthis */